Meedialeht
Vali raport X

MVT HALDUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

333 külastajat

4 jälgijat

MVT HALDUS OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus MVT HALDUS OÜ meeskonda 3 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 585 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 538 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 1 016 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 77 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 67 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 813 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

MVT HALDUS OÜ tegutseb sektoris PÕLLUMAJANDUS, METSAMAJANDUS JA KALAPÜÜK, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 005 EUR kuus. Jõgeva, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 959 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..