Meedialeht
Vali raport X

ELKE MUSTAKIVI AS

Meedialeht ja uudisvoog

2 735 külastajat

137 jälgijat

ELKE MUSTAKIVI AS: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus ELKE MUSTAKIVI AS meeskonda 53 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 690 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 1 liikme võrra (2%) ja töötasu langetati summas keskmiselt - 155 EUR töötaja kohta (-9%).

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 862 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 35 107 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 6 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 1 240 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 14 881 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

ELKE MUSTAKIVI AS tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..