Meedialeht
Vali raport X

WILLENBROCK BALTIC OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 715 külastajat

57 jälgijat

WILLENBROCK BALTIC OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus WILLENBROCK BALTIC OÜ meeskonda 32 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 2 400 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga vähenes viimasel kvartalil meeskond 1 liikme võrra (-3%) ja töötasu langetati summas keskmiselt - 323 EUR töötaja kohta (-13%).

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 2 382 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 45 177 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 7 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 506 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 6 075 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

WILLENBROCK BALTIC OÜ tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..