Meedialeht
Vali raport X

NB QUALITY GROUP OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 306 külastajat

38 jälgijat

NB QUALITY GROUP OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus NB QUALITY GROUP OÜ meeskonda 18 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 690 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga vähenes viimasel kvartalil meeskond 1 liikme võrra (-6%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 1 380 EUR töötaja kohta (82%).

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 177 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 11 150 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 20 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2018) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 232 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 2 794 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

NB QUALITY GROUP OÜ tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..