Meedialeht
Vali raport X

TALLMAC TEHNIKA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 613 külastajat

31 jälgijat

TALLMAC TEHNIKA OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus TALLMAC TEHNIKA OÜ meeskonda 26 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 920 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 1 liikme võrra (4%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 150 EUR töötaja kohta (8%).

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 901 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 23 638 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 11 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 376 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 4 517 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

TALLMAC TEHNIKA OÜ tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..