Meedialeht
Vali raport X

TOIDUPADA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

408 külastajat

0 jälgijat

TOIDUPADA OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus TOIDUPADA OÜ meeskonda 1 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 650 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 481 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 2 216 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 39 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 95 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 1 149 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

TOIDUPADA OÜ tegutseb sektoris MAJUTUS JA TOITLUSTUS, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 810 EUR kuus. Valga, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 927 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Toit ja majutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..