Meedialeht
Vali raport X

SWEDINVEST OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

452 külastajat

3 jälgijat

SWEDINVEST OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus SWEDINVEST OÜ meeskonda 1 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 2 790 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 1 liikme võrra (100%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 2 790 EUR töötaja kohta (100%).

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 941 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 1 060 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 353 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt ei piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaasta perioodi (2018) lõpetas ettevõte kahjumiga. Juhul, kui ettevõte tõstaks palka igale töötajale 100 EUR/kuus, suureneks ettevõtte kahjum veelgi 1 608 EUR võrra.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

SWEDINVEST OÜ tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..