Meedialeht
Vali raport X

HIIUMAA VALLAVALITSUS

Meedialeht ja uudisvoog

145 külastajat

0 jälgijat

HIIUMAA VALLAVALITSUS: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus HIIUMAA VALLAVALITSUS meeskonda 82 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 5 380 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 2 liikme võrra (2%) ja keskmine töötasu suurus töötaja kohta ei muutunud.

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 5 350 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 18 157 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 40 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 1 689 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 20 270 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

HIIUMAA VALLAVALITSUS tegutseb sektoris AVALIK HALDUS JA RIIGIKAITSE; KOHUSTUSLIK SOTSIAALKINDLUSTUS, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 34 897 EUR kuus. Hiiu, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 915 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..