Meedialeht
Vali raport X

EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

420 külastajat

149 jälgijat

EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ meeskonda 22 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 2 070 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 1 liikme võrra (5%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 75 EUR töötaja kohta (4%).

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 2 080 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 4 988 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 56 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 1 028 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 12 336 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ tegutseb sektoris MUUD TEENINDAVAD TEGEVUSED, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 843 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..