Meedialeht
Vali raport X

ARHITEKTUURIKIRJASTUS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

115 külastajat

0 jälgijat

ARHITEKTUURIKIRJASTUS MTÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus ARHITEKTUURIKIRJASTUS MTÜ meeskonda 2 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 315 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 286 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 1 190 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 148 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 5 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 65 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

ARHITEKTUURIKIRJASTUS MTÜ tegutseb sektoris INFO JA SIDE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 519 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..