Meedialeht
Vali raport X

PENSIONIKESKUS AS

Meedialeht ja uudisvoog

760 külastajat

2 jälgijat

PENSIONIKESKUS AS: Riigihangete lugu

PENSIONIKESKUS AS on läbi aja võitnud ühe riigihanke ja see võideti 1 aastat tagasi, aastal 2019, kui võideti hange "Eesti pensioniregistri teenuse tellimine Rahandusministeeriumile". Vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 3 970 000 euro eest. Seda on juba kokku ühe päris eduka ettevõtte aastakäibe jagu.

Loorberitele puhkama ei jäädud, ka muud tööd tehti sama suure hooga ja 2019. aasta käive panigi varasematele pika puuga ära.

Hanke osakaal moodustas PENSIONIKESKUS AS käibest aga tervelt 100%! Seda on väga palju ja riigihankest saadava sissetuleku ära langemine annaks firma käibele ilmselt surmahoobi.

Sestap on täiesti mõistetav ka ettevõtte aktiivsus hangetel – PENSIONIKESKUS AS on üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 1 korral. Arvestades riigihangetega kaasnevat bürokraatiat, röövib see ilmselt muu rahateenimise arvelt palju aega.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes keskmiselt maksab riigikassasse makse 52,3% riigihankel osalemisest saadud müügikäibe suhtes. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..