Meedialeht
Vali raport X

ELU DEMENTSUSEGA MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

209 külastajat

1 jälgija

ELU DEMENTSUSEGA MTÜ: Riigihangete lugu

ELU DEMENTSUSEGA MTÜ on läbi aja võitnud ühe riigihanke ja see võideti 2 aastat tagasi, aastal 2018, kui võideti hange "Dementsuse kompetentsikeskuse loomine Sotsiaalministeeriumile". Vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 1 030 083 euro eest. See teeb umbes sama palju, kui on mõne pisivalla aastaeelarve maht.

Loorberitele puhkama ei jäädud, ka muud tööd tehti sama suure hooga ja 2018. aasta käive panigi varasematele pika puuga ära.

Hanke osakaal moodustas ELU DEMENTSUSEGA MTÜ käibest aga tervelt 100%! Seda on väga palju ja riigihankest saadava sissetuleku ära langemine annaks firma käibele ilmselt surmahoobi.

Sestap on täiesti mõistetav ka ettevõtte aktiivsus hangetel – ELU DEMENTSUSEGA MTÜ on üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 1 korral. Arvestades riigihangetega kaasnevat bürokraatiat, röövib see ilmselt muu rahateenimise arvelt palju aega.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes keskmiselt maksab riigikassasse makse 0,2% riigihankel osalemisest saadud müügikäibe suhtes. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..