Meedialeht
Vali raport X

INTEGRATSIOONIMEEDIA GRUPP MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

133 külastajat

2 jälgijat

INTEGRATSIOONIMEEDIA GRUPP MTÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis INTEGRATSIOONIMEEDIA GRUPP MTÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. Z. (31.08.1959) ja V. I. (18.08.1954). INTEGRATSIOONIMEEDIA GRUPP MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 41 aastane, A. Z. (s. 31.08.1959); kaunis keskeas 46 aastane, V. I. (s. 18.08.1954).A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. INTEGRATSIOONIMEEDIA GRUPP MTÜ eesotsas on juht tänase päevani. V. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne INTEGRATSIOONIMEEDIA GRUPP MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet RADE OÜ. INTEGRATSIOONIMEEDIA GRUPP MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

INTEGRATSIOONIMEEDIA GRUPP MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutseb "Rahvusvähemuste ühendused ja kultuuriseltsid, rahvuste vahelist austust ja sõprust edendavad ühendused" turul 0 ettevõte. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.0 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..