Meedialeht
Vali raport X

PROOTON AB OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

601 külastajat

13 jälgijat

PROOTON AB OÜ: Sünnilugu

Kuressaare linna kandis toimetav ettevõte, PROOTON AB OÜ sündis 8 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PROOTON AB OÜ on selle vanuse juba ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti H. V. (26.11.1986) ja H. V. (11.03.1983). PROOTON AB OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 25 aastane, H. V. (s. 26.11.1986); parimas nooruses 28 aastane, H. V. (s. 11.03.1983).H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PROOTON AB OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle PROOTON AB OÜ juhitoolile tagasi maandunud. . Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle PROOTON AB OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

PROOTON AB OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Autopesu jms teenindus" turul 151 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 104.1 miljonit eurot, millest PROOTON AB OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..