Meedialeht
Vali raport X

EEDENI AED OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

825 külastajat

5 jälgijat

EEDENI AED OÜ: Sünnilugu

Rakvere linna kandis toimetav ettevõte, EEDENI AED OÜ sündis 21 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EEDENI AED OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. T. A. (22.08.1965) ja A. S. (03.03.1962). EEDENI AED OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 34 aastane, A. T. A. (s. 22.08.1965); kaunis keskeas 37 aastane, A. S. (s. 03.03.1962).A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EEDENI AED OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet LILLEAED OÜ. Ta on EEDENI AED OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud. A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Täna ta siiski enam EEDENI AED OÜ eesotsas ei toimeta.

EEDENI AED OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 37 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 21.5 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..