Meedialeht
Vali raport X

GIRLSBEAUTYBAR OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

130 külastajat

0 jälgijat

GIRLSBEAUTYBAR OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, GIRLSBEAUTYBAR OÜ sündis 1 aastat tagasi.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, GIRLSBEAUTYBAR OÜ peab selleni jõudmiseks veel 5 aastat aktiivselt tegutsema. Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti I. R. (07.05.1986) ja L. R. (03.07.1987). GIRLSBEAUTYBAR OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 33 aastane, I. R. (s. 07.05.1986); parimas nooruses 31 aastane, L. R. (s. 03.07.1987).I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne GIRLSBEAUTYBAR OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet DIGITIZE OÜ. GIRLSBEAUTYBAR OÜ eesotsas on juht tänase päevani. L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne GIRLSBEAUTYBAR OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. GIRLSBEAUTYBAR OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

GIRLSBEAUTYBAR OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Juuksuri- ja muu iluteenindus" turul 727 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 22.1 miljonit eurot, millest GIRLSBEAUTYBAR OÜ osa on kahanenud alla 0.3%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..