Meedialeht
Vali raport X

EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TÜRI PÜHA MARTINI KOGUDUS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

110 külastajat

3 jälgijat

EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TÜRI PÜHA MARTINI KOGUDUS MTÜ: Sünnilugu

Türi linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TÜRI PÜHA MARTINI KOGUDUS MTÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (94321.00 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti T. H. (22.02.1950), M. P. (10.08.1961), E. B. (10.05.1934) ja V. T. (12.06.1955). EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TÜRI PÜHA MARTINI KOGUDUS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 54 aastane, T. H. (s. 22.02.1950); kaunis keskeas 43 aastane, M. P. (s. 10.08.1961); juba pensionieas 70 aastane, E. B. (s. 10.05.1934); kaunis keskeas 49 aastane, V. T. (s. 12.06.1955).T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TÜRI PÜHA MARTINI KOGUDUS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU VAHASTU KOGUDUS MTÜ. EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TÜRI PÜHA MARTINI KOGUDUS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani. M. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TÜRI PÜHA MARTINI KOGUDUS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MARGUS PRIIMÄGI FIE. EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TÜRI PÜHA MARTINI KOGUDUS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani. E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TÜRI PÜHA MARTINI KOGUDUS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TÜRI PÜHA MARTINI KOGUDUS MTÜ juhitoolile tagasi maandunud. V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TÜRI PÜHA MARTINI KOGUDUS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TÜRI PÜHA MARTINI KOGUDUS MTÜ eesotsas ei toimeta.

EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TÜRI PÜHA MARTINI KOGUDUS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kirikute, koguduste ja kloostrite tegevus" turul 8 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.113 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..