Meedialeht
Vali raport X

TARUN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

41 külastajat

0 jälgijat

TARUN OÜ: Sünnilugu

TARUN OÜ juriidilise keha sünnikuupäevaks on 22.01.2016, kuid äritegevust ei alustatudki.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, TARUN OÜ peab selleni jõudmiseks veel 2 aastat aktiivselt tegutsema. Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti U. N. (06.05.1976) ja T. N. (05.04.1974). TARUN OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 39 aastane, U. N. (s. 06.05.1976); kaunis keskeas 41 aastane, T. N. (s. 05.04.1974).U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TARUN OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. TARUN OÜ eesotsas on juht tänase päevani. T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TARUN OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. TARUN OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

TARUN OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse" turul 63 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1.4 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..