Meedialeht
Vali raport X

LAMBERT PRODUCTIONS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

299 külastajat

2 jälgijat

LAMBERT PRODUCTIONS OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, LAMBERT PRODUCTIONS OÜ sündis 13 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel kuid tiksus vaikselt 1 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis LAMBERT PRODUCTIONS OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. T. (05.05.1971) ja K. M. (04.11.1981). 11 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, M. T. (s. 05.05.1971); parimas nooruses 26 aastane, K. M. (s. 04.11.1981).M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LAMBERT PRODUCTIONS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. LAMBERT PRODUCTIONS OÜ eesotsas on juht tänase päevani. K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. LAMBERT PRODUCTIONS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

LAMBERT PRODUCTIONS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Maitseainete ja -kastmete tootmine" turul 10 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 48.0 miljonit eurot, millest LAMBERT PRODUCTIONS OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..