Meedialeht
Vali raport X

HELENSVILLE INVESTMENTS LTD. EESTI FILIAAL FIL

Meedialeht ja uudisvoog

42 külastajat

2 jälgijat

HELENSVILLE INVESTMENTS LTD. EESTI FILIAAL FIL: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, HELENSVILLE INVESTMENTS LTD. EESTI FILIAAL FIL registreeriti 19 aastat tagasi, veel kantpeade ja hundiseaduste aegu. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis.

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük" riiulisse vorbitud 66 ettevõtet (32.0% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis HELENSVILLE INVESTMENTS LTD. EESTI FILIAAL FIL on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti A. K. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 58-aastane mees, A. K. (s. 10.06.1962). A. K. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 19 ettevõtte juhtimisest saadud 4 aastase ärikogemuse. Enne HELENSVILLE INVESTMENTS LTD. EESTI FILIAAL FIL etteotsa asumist oli ta ASVA TERASEKESKUS AS eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. HELENSVILLE INVESTMENTS LTD. EESTI FILIAAL FIL ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. K. on üsna tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 8, enamik viksid ja viisakad. Käivet tehti tema käe all kokku 77 657 ja omanikele kasumit 1 772 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..