Meedialeht
Vali raport X

SIMPLEB INTERNATIONAL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

90 külastajat

0 jälgijat

SIMPLEB INTERNATIONAL OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, SIMPLEB INTERNATIONAL OÜ registreeriti 2 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab K. P..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Jaemüük posti või Interneti teel" riiulisse vorbitud 1 911 ettevõtet (37.0% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis SIMPLEB INTERNATIONAL OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti K. P. ja selle juhatuse liikme toolile istus parimas nooruses 33-aastane mees, K. P. (s. 06.01.1987). K. P. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 4 ettevõtte juhtimisest saadud 5 aastase ärikogemuse. Enne SIMPLEB INTERNATIONAL OÜ etteotsa asumist oli ta TIME HOLDING OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. SIMPLEB INTERNATIONAL OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Okasroosikese ärataja K. P. on olnud selline, kelle käes ettevõte haigeks jääb (tekivad võlad või kahaneb tulemus) ning hullemal juhul lõpuks koomasse langeb.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..