Meedialeht
Vali raport X

TERAV PILK UÜ

Meedialeht ja uudisvoog

74 külastajat

0 jälgijat

TERAV PILK UÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, TERAV PILK UÜ registreeriti 12 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab I. K..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas" riiulisse vorbitud 1 ettevõtet (100.0% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis TERAV PILK UÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti K. K. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 41-aastane naine, I. K. (s. 24.09.1978). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. TERAV PILK UÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Okasroosikese ärataja I. K. ei saa äriedu ette näidata, sest ei oma juhatuse liikmena seoseid ühegi teise ettevõttega.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..