Meedialeht
Vali raport X

STARZONE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

223 külastajat

1 jälgija

STARZONE OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, STARZONE OÜ registreeriti 12 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis.

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 7 223 tk ehk 34.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Veebiportaalide tegevus" riiulisse vorbitud 590 ettevõtet (41.8% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis STARZONE OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti G. V. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 52-aastane mees, G. V. (s. 03.10.1967). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. STARZONE OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige G. V. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 107 788) ja kasumit oma omanikele 86 838 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..