Meedialeht
Vali raport X

INCORPORE INVEST OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

376 külastajat

34 jälgijat

INCORPORE INVEST OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, INCORPORE INVEST OÜ registreeriti 15 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab A. L..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Valdusfirmade tegevus" riiulisse vorbitud 1 625 ettevõtet (65.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis INCORPORE INVEST OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 43-aastane mees, H. M. (s. 14.02.1977). H. M. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 427 ettevõtte juhtimisest saadud 4 aastase ärikogemuse. Enne INCORPORE INVEST OÜ etteotsa asumist oli ta TAMBERTOON OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on tänaseks ettevõttest lahkunud. INCORPORE INVEST OÜ juures on aja jooksul olnud 4 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Okasroosikese ärataja H. M. on olnud selline, kelle käes ettevõte haigeks jääb (tekivad võlad või kahaneb tulemus) ning hullemal juhul lõpuks koomasse langeb.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..