Meedialeht
Vali raport X

MERCUR TRADE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

384 külastajat

37 jälgijat

MERCUR TRADE OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, MERCUR TRADE OÜ registreeriti 22 aastat tagasi, veel kantpeade ja hundiseaduste aegu. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab J. E..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Valdusfirmade tegevus" riiulisse vorbitud 1 625 ettevõtet (65.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis MERCUR TRADE OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 58-aastane mees, A. K. (s. 31.01.1962). A. K. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 444 ettevõtte juhtimisest saadud 2 aastase ärikogemuse. Enne MERCUR TRADE OÜ etteotsa asumist oli ta SAITRO OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. MERCUR TRADE OÜ juures on aja jooksul olnud 6 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. K. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 5, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 166 384) ja kasumit oma omanikele 1 500 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..