Meedialeht
Vali raport X

PRODOX OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

106 külastajat

0 jälgijat

PRODOX OÜ: Tudulugu

Viljandi kandi aadressiga ettevõte, PRODOX OÜ registreeriti 16 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis.

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 7 223 tk ehk 34.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Arvutialased konsultatsioonid" riiulisse vorbitud 1 060 ettevõtet (36.0% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis PRODOX OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti U. H. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 46-aastane mees, U. H. (s. 23.04.1974). U. H. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 2 ettevõtte juhtimisest saadud 5 aastase ärikogemuse. Enne PRODOX OÜ etteotsa asumist oli ta BALTIC BUSINESS SOFTWARE EESTI FIE eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. PRODOX OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige U. H. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..