Meedialeht
Vali raport X

MAKSREISID OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

183 külastajat

3 jälgijat

MAKSREISID OÜ: Tudulugu

Saaremaa kandi aadressiga ettevõte, MAKSREISID OÜ registreeriti 7 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab T. S..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 2 870 tk ehk 19.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused" riiulisse vorbitud 115 ettevõtet (26.3% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis MAKSREISID OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 60-aastane mees, T. S. (s. 12.04.1960). T. S. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 9 ettevõtte juhtimisest saadud 13 aastase ärikogemuse. Enne MAKSREISID OÜ etteotsa asumist oli ta BALTI BUSSIREMONT OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. MAKSREISID OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige T. S. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 3, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 3 974 749) ja kasumit oma omanikele 266 555 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..