Meedialeht
Vali raport X

PROBLEM SOLVER AGENCY OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

437 külastajat

6 jälgijat

PROBLEM SOLVER AGENCY OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, PROBLEM SOLVER AGENCY OÜ registreeriti 11 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab S. R..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine" riiulisse vorbitud 844 ettevõtet (40.7% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis PROBLEM SOLVER AGENCY OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti S. R. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 39-aastane naine, L. M. (s. 11.12.1980). L. M. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 522 ettevõtte juhtimisest saadud 4 aastase ärikogemuse. Enne PROBLEM SOLVER AGENCY OÜ etteotsa asumist oli ta AUTO PRAXIS OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. PROBLEM SOLVER AGENCY OÜ juures on aja jooksul olnud 4 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige L. M. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 41, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 26 276) ja kasumit oma omanikele 1 425 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..