Meedialeht
Vali raport X

TEATRIIDU OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

136 külastajat

0 jälgijat

TEATRIIDU OÜ: Tudulugu

Valga kandi aadressiga ettevõte, TEATRIIDU OÜ registreeriti 9 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. K..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 009 tk ehk 16.1% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Lavakunst" riiulisse vorbitud 76 ettevõtet (15.7% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis TEATRIIDU OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti M. K. ja selle juhatuse liikme toolile istus parimas nooruses 34-aastane naine, M. K. (s. 13.08.1986). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. TEATRIIDU OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige M. K. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..