Meedialeht
Vali raport X

NILS LIMITED EESTI FILIAAL FIL

Meedialeht ja uudisvoog

333 külastajat

43 jälgijat

NILS LIMITED EESTI FILIAAL FIL: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, NILS LIMITED EESTI FILIAAL FIL registreeriti 24 aastat tagasi, veel kantpeade ja hundiseaduste aegu. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis.

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused" riiulisse vorbitud 126 ettevõtet (47.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis NILS LIMITED EESTI FILIAAL FIL on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti B. I. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 55-aastane mees, B. I. (s. 07.07.1965). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. NILS LIMITED EESTI FILIAAL FIL ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige B. I. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 4, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..