Meedialeht
Vali raport X

VALHALREN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

422 külastajat

2 jälgijat

VALHALREN OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, VALHALREN OÜ registreeriti 2 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab R. J..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 283 tk ehk 11.2% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" riiulisse vorbitud 2 326 ettevõtet (15.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis VALHALREN OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 57-aastane mees, J. M. (s. 14.10.1962). J. M. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 19 ettevõtte juhtimisest saadud 21 aastase ärikogemuse. Enne VALHALREN OÜ etteotsa asumist oli ta TALLINN, KAARLI PST 11 KÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. VALHALREN OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige J. M. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 11, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..