Meedialeht
Vali raport X

NOVA KAMEN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

18 külastajat

0 jälgijat

NOVA KAMEN OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, NOVA KAMEN OÜ registreeriti 1 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. B..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 903 tk ehk 25.0% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Mujal liigitamata muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine" riiulisse vorbitud 8 ettevõtet (27.6% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis NOVA KAMEN OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti M. B. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 64-aastane mees, M. B. (s. 07.01.1956). M. B. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 8 ettevõtte juhtimisest saadud 19 aastase ärikogemuse. Enne NOVA KAMEN OÜ etteotsa asumist oli ta MB INVEST EESTI OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. NOVA KAMEN OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..