Meedialeht
Vali raport X

WANA MAAILM OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

5 külastajat

0 jälgijat

WANA MAAILM OÜ: Sünnilugu

WANA MAAILM OÜ juriidilise keha sünnikuupäevaks on 04.05.2020 ja äritegevuse tulemusi näeb ehk mõne aja pärast.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, WANA MAAILM OÜ peab selleni jõudmiseks veel 6 aastat aktiivselt tegutsema. Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti E. O. (11.09.1984) ja M. V. (29.10.1981). WANA MAAILM OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, E. O. (s. 11.09.1984); kaunis keskeas 38 aastane, M. V. (s. 29.10.1981).E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne WANA MAAILM OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. WANA MAAILM OÜ eesotsas on juht tänase päevani. . Enne WANA MAAILM OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TARTU LINN, J. HURDA TN 9 KÜ. WANA MAAILM OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

WANA MAAILM OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas" turul 42 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 2.3 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..