Meedialeht
Vali raport X

STARFOREST INVEST OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

19 külastajat

0 jälgijat

STARFOREST INVEST OÜ: Tudulugu

Pärnu kandi aadressiga ettevõte, STARFOREST INVEST OÜ registreeriti 1 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab A. A..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 283 tk ehk 11.2% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Enda kinnisvara ost ja müük" riiulisse vorbitud 1 035 ettevõtet (36.9% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis STARFOREST INVEST OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti A. A. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 49-aastane mees, A. A. (s. 02.09.1971). A. A. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 5 ettevõtte juhtimisest saadud 5 aastase ärikogemuse. Enne STARFOREST INVEST OÜ etteotsa asumist oli ta EXCELSA OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. STARFOREST INVEST OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. A. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 6, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 78 000) ja kasumit oma omanikele 5 292 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..