Meedialeht
Vali raport X

PAIVILLA RESIDENTS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

99 külastajat

0 jälgijat

PAIVILLA RESIDENTS OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, PAIVILLA RESIDENTS OÜ registreeriti 1 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. P..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 1 853 tk ehk 25.2% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Hotellid" riiulisse vorbitud 49 ettevõtet (18.6% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis PAIVILLA RESIDENTS OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti M. P. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 52-aastane mees, M. P. (s. 09.02.1968). M. P. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 16 ettevõtte juhtimisest saadud 21 aastase ärikogemuse. Enne PAIVILLA RESIDENTS OÜ etteotsa asumist oli ta TAMMOLAND AS eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. PAIVILLA RESIDENTS OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige M. P. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 4, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 2 672 391) ja kasumit oma omanikele 101 565 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Toit ja majutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..