Meedialeht
Vali raport X

PEOZULA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

30 külastajat

1 jälgija

PEOZULA OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, PEOZULA OÜ registreeriti 1 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab B. T. P..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" riiulisse vorbitud 4 256 ettevõtet (38.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis PEOZULA OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti B. T. P. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 41-aastane mees, B. T. P. (s. 23.10.1978). B. T. P. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 2 ettevõtte juhtimisest saadud 8 aastase ärikogemuse. Enne PEOZULA OÜ etteotsa asumist oli ta HANSAWORLD ESTONIA AS eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. PEOZULA OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige B. T. P. on üsna tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 3, enamik viksid ja viisakad. Käivet tehti tema käe all kokku 4 369 761 ja omanikele kasumit 179 256 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..