Meedialeht
Vali raport X

VIRU PUHKAJA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

179 külastajat

0 jälgijat

VIRU PUHKAJA OÜ: Tudulugu

Lääne-Viru kandi aadressiga ettevõte, VIRU PUHKAJA OÜ registreeriti 16 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab A. A..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 283 tk ehk 11.2% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)" riiulisse vorbitud 159 ettevõtet (0.7% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis VIRU PUHKAJA OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti A. P. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 51-aastane mees, A. A. (s. 30.12.1968). VIRU PUHKAJA OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. A. on üsna tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 8, enamik viksid ja viisakad. Käivet tehti tema käe all kokku 35 142 ja omanikele kasumit -16 682 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..