Meedialeht
Vali raport X

BAUSCHMIDT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

15 945 külastajat

97 jälgijat

BAUSCHMIDT OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, BAUSCHMIDT OÜ registreeriti 8 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. S..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 531 tk ehk 26.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Elamute ja mitteeluhoonete ehitus" riiulisse vorbitud 2 777 ettevõtet (30.5% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis BAUSCHMIDT OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 59-aastane mees, M. S. (s. 22.09.1960). M. S. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 11 ettevõtte juhtimisest saadud 15 aastase ärikogemuse. Enne BAUSCHMIDT OÜ etteotsa asumist oli ta VÄOKIVI OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. BAUSCHMIDT OÜ juures on aja jooksul olnud 6 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Okasroosikese ärataja M. S. on olnud selline, kelle käes ettevõte haigeks jääb (tekivad võlad või kahaneb tulemus) ning hullemal juhul lõpuks koomasse langeb.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..