Meedialeht
Vali raport X

FIBERGLASS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

385 külastajat

0 jälgijat

FIBERGLASS OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, FIBERGLASS OÜ registreeriti 8 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. A..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge" riiulisse vorbitud 1 036 ettevõtet (29.7% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis FIBERGLASS OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti M. A. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 58-aastane mees, R. S. (s. 05.12.1961). R. S. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 178 ettevõtte juhtimisest saadud 5 aastase ärikogemuse. Enne FIBERGLASS OÜ etteotsa asumist oli ta FIN TRUSTED OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. FIBERGLASS OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige R. S. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 470) ja kasumit oma omanikele - 191 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..