Meedialeht
Vali raport X

POLYBIUS FOUNDATION OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 656 külastajat

2 jälgijat

POLYBIUS FOUNDATION OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, POLYBIUS FOUNDATION OÜ registreeriti 3 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab A. A..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad" riiulisse vorbitud 208 ettevõtet (42.7% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis POLYBIUS FOUNDATION OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus parimas nooruses 35-aastane mees, I. T. (s. 26.01.1985). I. T. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 5 ettevõtte juhtimisest saadud 10 aastase ärikogemuse. Enne POLYBIUS FOUNDATION OÜ etteotsa asumist oli ta EASTWEST ASSETS OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. POLYBIUS FOUNDATION OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige I. T. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 14, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..