Meedialeht
Vali raport X

MR PLAYROOM OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

127 külastajat

0 jälgijat

MR PLAYROOM OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, MR PLAYROOM OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. R..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" riiulisse vorbitud 4 256 ettevõtet (38.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis MR PLAYROOM OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti M. R. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 39-aastane mees, M. R. (s. 31.03.1981). M. R. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 1 ettevõtte juhtimisest saadud 5 aastase ärikogemuse. Enne MR PLAYROOM OÜ etteotsa asumist oli ta SAUE VALD, SAUE LINN, KOONDISE TN 15 KÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. MR PLAYROOM OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..