Meedialeht
Vali raport X

PROGRESSIOON OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

293 külastajat

1 jälgija

PROGRESSIOON OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, PROGRESSIOON OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab R. T..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 4 267 tk ehk 17.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muu mujal liigitamata teenindus" riiulisse vorbitud 1 035 ettevõtet (33.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis PROGRESSIOON OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti R. T. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 40-aastane mees, R. T. (s. 20.07.1980). R. T. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 4 ettevõtte juhtimisest saadud 13 aastase ärikogemuse. Enne PROGRESSIOON OÜ etteotsa asumist oli ta NUBREED OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. PROGRESSIOON OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Okasroosikese ärataja R. T. on olnud selline, kelle käes ettevõte haigeks jääb (tekivad võlad või kahaneb tulemus) ning hullemal juhul lõpuks koomasse langeb.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..