Meedialeht
Vali raport X

PÜVE INVEST OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

49 külastajat

0 jälgijat

PÜVE INVEST OÜ: Tudulugu

Põlva kandi aadressiga ettevõte, PÜVE INVEST OÜ registreeriti 1 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab Ü. J..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 2 661 tk ehk 12.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad" riiulisse vorbitud 209 ettevõtet (11.7% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis PÜVE INVEST OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti Ü. J. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 65-aastane mees, Ü. J. (s. 23.12.1954). Ü. J. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 5 ettevõtte juhtimisest saadud 21 aastase ärikogemuse. Enne PÜVE INVEST OÜ etteotsa asumist oli ta HÜTZ AS eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. PÜVE INVEST OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige Ü. J. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 4, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 1 088 055) ja kasumit oma omanikele 56 304 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..