Meedialeht
Vali raport X

SALU AED OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

389 külastajat

5 jälgijat

SALU AED OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, SALU AED OÜ registreeriti 10 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab K. R..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 2 661 tk ehk 12.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Segapõllumajandus" riiulisse vorbitud 216 ettevõtet (5.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis SALU AED OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti K. R. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 51-aastane naine, M. L. (s. 03.01.1969). M. L. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 5 ettevõtte juhtimisest saadud 13 aastase ärikogemuse. Enne SALU AED OÜ etteotsa asumist oli ta VALOOR AS eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. SALU AED OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige M. L. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 7, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 143 672) ja kasumit oma omanikele 14 008 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..