Meedialeht
Vali raport X

RAPEKA EHITUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

207 külastajat

2 jälgijat

RAPEKA EHITUS OÜ: Tudulugu

Jõgeva kandi aadressiga ettevõte, RAPEKA EHITUS OÜ registreeriti 15 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab R. R..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 531 tk ehk 26.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Elamute ja mitteeluhoonete ehitus" riiulisse vorbitud 2 777 ettevõtet (30.5% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis RAPEKA EHITUS OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 80-aastane mees, I. V. (s. 20.12.1939). I. V. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 504 ettevõtte juhtimisest saadud 9 aastase ärikogemuse. Enne RAPEKA EHITUS OÜ etteotsa asumist oli ta KON-TIKI OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. RAPEKA EHITUS OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige I. V. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 12, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..