Meedialeht
Vali raport X

ILUPUU OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

180 külastajat

1 jälgija

ILUPUU OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, ILUPUU OÜ registreeriti 2 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab F. H..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Lillede ja taimede hulgimüük" riiulisse vorbitud 20 ettevõtet (27.0% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis ILUPUU OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti F. H. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 43-aastane mees, F. H. (s. 12.10.1976). F. H. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 10 ettevõtte juhtimisest saadud 19 aastase ärikogemuse. Enne ILUPUU OÜ etteotsa asumist oli ta WESTLAND AUTOKESKUS OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. ILUPUU OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige F. H. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 8, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 1 613 071) ja kasumit oma omanikele - 139 976 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..