Meedialeht
Vali raport X

KOHTUMINE LOODUSEGA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

75 külastajat

KOHTUMINE LOODUSEGA OÜ: Tegevuslugu

KOHTUMINE LOODUSEGA OÜ alustas peaaegu 3 aastat tagasi, mil juhatuse liige M. K. selle asutas, omades selleks ajaks ettevõtluskogemust ligikaudu 4 aastat.
KOHTUMINE LOODUSEGA OÜ valdkond on muu reisimisega seotud reserveerimine, sh giidide, piletiagentuuride ja turismiinfopunktide tegevus. Samas valdkonnas (EMTAK 79901) on tegutsevaid ettevõtteid 2020 aasta seisuga kokku 263 tükki, kes annavad tööd kokku 1247-le inimesele ja kogu valdkonna 2020 käibeprognoos on ca 79.95 miljonit eurot.

Asukoht

Ettevõtte juriidiline aadress on Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Aaspere küla, Vahtramäe.

Turuosa

KOHTUMINE LOODUSEGA OÜ on ettevõte, kelle käive moodustab 2019 aastal turuosast ca 0 protsenti. Viimase aasta jooksul on ettevõte teeninud omanikutulu 39 eurot, tehes selleks käivet kokku 1,17 tuhat eurot.
2018 1165.00

VALDKONNA TOP 3 - 2018 aastal (Muu reisimisega seotud reserveerimine, sh giidide, piletiagentuuride ja turismiinfopunktide tegevus)

Suurima kasumiga ettevõtted, kelle krediidiskoor on madal ja riskiklass usaldusväärne:
MERITON HOTELS AS 2018 / puhaskasum: 3 745 000 EUR
TICKETS ESTONIA OÜ 2018 / puhaskasum: 1 281 066 EUR
INTERTIMES OÜ 2018 / puhaskasum: 535 651 EUR

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

×
Irid
Sisene
Kõik artiklid

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Reisimisega seotud tegevused / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Reisibüroode tegevus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Reisikorraldajate tegevus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all