Meedialeht
Vali raport X

8BITSOFT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 külastajat

8BITSOFT OÜ: Tegevuslugu

8BITSOFT OÜ alustas peaaegu 3 aastat tagasi, mil juhatuse liige V. P. V. H. selle asutas, omades selleks ajaks ettevõtluskogemust ligikaudu 2 aastat.
8BITSOFT OÜ valdkond on muu tarkvara kirjastamine. Samas valdkonnas (EMTAK 58291) on tegutsevaid ettevõtteid 2020 aasta seisuga kokku 382 tükki, kes annavad tööd kokku 289-le inimesele ja kogu valdkonna 2020 käibeprognoos on ca 53.82 miljonit eurot.

8BITSOFT OÜ - Varad ja finantsid 2018

  • kasumimarginaal: 61%
  • Töötajate arv jäi samaks.

Asukoht

Ettevõtte juriidiline aadress on Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6.

Turuosa

8BITSOFT OÜ on ettevõte, kelle käive moodustab 2019 aastal turuosast ca 0 protsenti. Viimase kahe aasta jooksul on ettevõte teeninud omanikutulu 15 tuhat eurot, tehes selleks käivet kokku 115,96 tuhat eurot.
2018 - 3 443 EUR
2019 - 112 520 EUR / tõusis 3168,08 protsenti

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

×
Irid
Sisene
Kõik artiklid

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Tarkvara kirjastamine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Raamatukirjastamine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Õpikute kirjastamine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Kataloogide kirjastamine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Ajalehtede kirjastamine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all