Meedialeht
Vali raport X

GLASS LOGISTICS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

410 külastajat

6 jälgijat

GLASS LOGISTICS OÜ: Ekspordilugu

GLASS LOGISTICS OÜ on kibe käsi väliskaubanduse alal, ekspordi osakaal ettevõtte käibest moodustas eelmisel aastal 78,7 protsenti ning kokku müüdi kaupu teistesse riikidesse 1,09 miljoni euro eest. Kui vaid kõik Eestis tegutsevad ärid välismaal nii kõva müüki teeksid!

Kõige suurema müügiga oli ettevõtte jaoks eelmisel aastal Soome turg, kuhu müüdi aasta jooksul kaupu 1,09 miljoni euro eest, mis moodustas 100 protsenti ettevõtte ekspordikäibest.

GLASS LOGISTICS OÜ jaoks oli eelmine aasta ekspordirindel pigem nukker, sest müük välisriikidesse kukkus kui kivi. Kui 2017. aastal müüdi kaupu Eestist väljapoole veel 1,2 miljoni euro eest, siis 2018. aastal vaid 1,09 miljoni euro eest.

Kõige suurema languse on teinud Soome turg, kus müük kukkus kena 1,2 miljoni euro pealt 1,09 miljonile eurole. Mis küll nihu läks?

Võrdlusena võib välja tuua, et kogu sama sektori ettevõtete eksport Soome turule oli 2,265 miljardit eurot, millest GLASS LOGISTICS OÜ eksport moodustas 0,05 protsenti. Kui kõigi turgude sama sektori edukaimad ettevõtted on ERICSSON EESTI AS ja ENEFIT ENERGIATOOTMINE AS, siis Soome turul teevad selle valdkonna Eesti ettevõtete seas ilma veel ABB AS ja STORA ENSO EESTI AS, mille käive Soome turul oli eelmisel aastal vastavalt 88,97 miljonit ja 53,46 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..