Meedialeht
Vali raport X

PH PRODUKTSIOON OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

271 külastajat

1 jälgija

PH PRODUKTSIOON OÜ: Ekspordilugu

PH PRODUKTSIOON OÜ teeb ka eksporti ning müük välismaale moodustas eelmise aasta jooksul ettevõtte käibest 29,1 protsenti ning kokku müüdi kaupu teistesse riikidesse 6 250 euro eest.

Kõige rohkem aeti äri Šveitsi (62,4 protsenti käibest), Saksamaa (22,9 protsenti käibest) ning Ameerika Ühendriikide (14,7 protsenti käibest) turul, kuhu müüdi aasta jooksul kaupu 6 250 euro eest, mis moodustas 100 protsenti ettevõtte ekspordikäibest.

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

×
Irid
Sisene
Kõik artiklid

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi